• Kerpe İçin Buradayız...

  Kerpe İçin Buradayız...

  Kerpe Hakkında Her Şey Bu Sitede
 • İstanbul'un Yanı Başındaki Cennet

  İstanbul'un Yanı Başındaki Cennet

  Kerpe Plajı Sizleri Bekliyor...
 • Kerpe Otel ve Pansiyon Rehberi

  Kerpe Otel ve Pansiyon Rehberi

  Kerpe Otelleri ve Kerpe Pansiyonları
 • Kerpe Miço Koyu Kadınlar Plajı

  Kerpe Miço Koyu Kadınlar Plajı

  Kerpe Mavi Bayraklı Plaj

Balayı Çiftleri İçin Kerpe Güzel Bir Tercih Olabilir...

Güzel bir düğün yaptıktan sonra dinlenmeniz için en güzel şey keyifli bir balayı yapmaktır. Düğün öncesi hazırlıklar ile başlayan süreç onca davetli ağırlama ve düğün merasimin o güzel tatlı yorgunluğu iyi bir tatil seçimi ile ancak atlatılabilir. Tüm bu süreçler oldukça yorucu olmuşken birde maddi olarak külfetlidir. Düğün sonrası balayı tercihlerinde seyahat şekli, konaklama ve yeme-içme en önemli konuların başında gelmektedir.


Özellikle İstanbul, Sakarya, Kocaeli, Bursa ve Ankara illerinden herhangi birinde yaşıyorsanız Kerpe sizin için ideal bir seçim olacaktır. ( Sabiha Gökçen Hava limanı çıkışlı bölgeye ulaşım yaklaşık 1.5 saattir.) Ulaşımın kısa sürede, kolay ve maliyetsiz oluşu ilk nedenlerden biri olabilir. Düşünün düğün sonrası 1-3 saat sonrasında ayaklarınızı denize sokabiliyorsunuz. Akdeniz ve Ege için bu süre 8-12 saat arasındadır.


Konaklama seçenekleri için Kerpe oldukça çeşitli fiyat aralığında ve yeterli kalitede otel, pansiyon ve kiralık apart ev seçeneklerini sizlere sunmaktadır. Oda fiyat aralıkları yaklaşık olarak 100-300 TL arasındadır. İsterseniz daha özel fiyatlarda oteller bulabilirisiniz.
Yeme-içme konusunda Kerpe Karadenizin günlük en taze balıklarını, Kandıra bölgesinin en taze sebze ve meyvelerini, meşhur manda yoğurdu ve kaymağını, hindisini tadma imkanını sizlere sunmaktadır. Yörede yer alan restoranlar sizlere oldukça kaliteli servisler yapmaktadır. Gittiğinizde kalkan balığı tava, lüfer ızgara ve barbun buğulama tercihini şefinizden istemeyi unutmayın.


Yörede nerede konaklarsanız konaklayın bir çok görüp gezilecek ve denize girilecek alan mevcuttur. Başlıca Pembe Kayalar, Kefken Adası , Kerpe Kayalıkları, Miço Koyu, Yeşil Koy, Kapri, Sarısu, Kumcağız sahili, Cebeci sahili, Kovanağzı Askeri Kamp Alanı, Tuzağzı ve Babalı-Dikili sahillerini de ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca Babatepesi Akçakoca Anıtı’nıda ziyaret etmeden dönmeyiniz.


Düğün öncesinde en keyifli araştırmalardan biri olan balayı seçimi için iyi bir düğün sonrasında harika anılar biriktirebileceğiniz, bol fotoğraflar çekileceğiniz ve hiç unutamayacağınız bir zaman diliminiz olacaktır.

kerpe balayı otel    kerpediem kerpe

Dünya Güzeli Butik Otel-Kerpe

Kerpe Kaptan Otel-Kerpe

Kerpe Eriş Otel-Kerpe

Murat Baklava Kebap-Kerpe

Kerpe Reklam-Kerpe Tanıtım
Kerpe Kaptan Restaurant-Kerpe

Kerpe Kervan Otel-Kerpe

Kerpe Doğa Çadır Kamp