Kerpe Kamp

kerpe kamp alanı

Kerpe'nin muhteşem doğasında kamp yapmanın keyfini çıkarın.Yemyeşil coğrafyası aktiviteye elverişli ortamlar hazırlamakta. İzci grupları, üniversite toplulukları ve yabancı turistlerin ilgisini çeken bu alanlar her geçen gün daha çok ilgi görmektedir. Ankara ve İstanbul gibi kentlere yakın olması nedeniyle özellikle doğa topluluklarının ilgisini çekiyor. Kerpe'de kamp yaparken dalış, kano, sörf, trekking gibi diğer aktiviteleri de gerçekleştirebileceksiniz.

  • Doğa Çadır Kamp Alanı

Uzun yıllardan beri Kerpe merkezde özel olarak işletilen kamp alanı denize yürüme mesafesinde olup ister özel çadırınızla kamp yapabilir ister işletmeden kiralayabilirsiniz.

  • Kerpe Ömerağzı Kamp Alanı

Eski Kerpe olarakta bilinen Ömerağzı Kamp alanı özel olarak işletilen bir noktadır kendi çadırlarınızla gelip ücret karşılığında kamp yapabilirisniz. Yemyeşil ağaçların bulunduğu bölgede tatilciler deniz kıyısına rahatlıkla ulaşabilir, balık avlayabilirler. 

  • Miço Koyu Kamp Alanı

Özel kumsala sahip olan Miço Koyu kendi çadırınızla orman içinde kamp yapabilirsiniz.Fakat bu alan sadece Bayanlara Özel plaj haline getirildi Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından.Sadece bayanlara özeldir. 

kerpe kamp kerpe cadir kamp

 

İlgili Kelimeler:kerpe kamp, kerpe kamp alanları, kerpe kamping, kerpe deniz kamp yerleri, kerpe kamp yerleri, kerpe kamp nerede yapılır,kerpe çadır kamp,kerpe,kerpe çadır kent,kerpe doğa çadır kamp