Kerpe Otelleri 2019 Fiyatları

Yemyeşil ormanları ve eşsiz doğasıyla , dinlendirici havası ve tertemiz denizi ile keyifli bir yaz mevsimi için ziyaretçilerini bekleyen Kerpe, 2019 yaz tatili için en güzel şekilde hazırlandı.

Kerpe otellerinin birçoğu yeni sezon için yenilendiği, Kerpe’nin temizlendiği ve dalgaların durulmaya başladığı şirin tatil beldesi 2019 Kerpe otel fiyatları da oldukça uygun. Pansiyonculuğun yaygın olduğu beldede, butik otel ve apart oteller de mevcut. Kerpe 2019 otel fiyatları tesisten tesise göre değişiklik gösterse de en uygun fiyatlar için sitemizdeki işletmeler ile görüşebilirsiniz.Sezon başı ilk bahar aylarında 2 kişi kahvaltı dahil 150 TL den başlayan fiyatlar mevcut olup yaz aylarında ise fiyatlar kişi başı 100 TL dolaylarında seyrediyor.

Kerpe’de güzel ve kaliteli zaman geçirmeyi planlıyorsanız, yılın her günü bu beldeyi ziyaret edebilirsiniz. Yaz mevsiminin Akdenize nazaran daha serin geçtiği Kerpe, 2019’de sunduğu uygun otel / pansiyon / apart fiyatları ile yaz ve bahar aylarında sizleri bekliyor.

Karadeniz’in hırçın ve asi dalgalarının pek fazla ulaşamadığı Kerpe, Kandıra’ya 13 km uzaklıkta yer alır.Çam ormanları ve masmavi deniz arasında kalan Kerpe, adeta bir tatil köyü havasındadır. Ege ve Akdeniz kıyılarını kıskandıracak güzellikteki Kerpe, sığ denizi,altın sarısı incecik kumu ve meşhur kayalıkları ile birçok misafiri yıl boyunca kendisine çekmeyi ve hayran bırakmayı başarıyor.

Yaz aylarında ise bunaltmayan muhteşem havası ile Karadeniz’in gözde tatil beldelerinden olan Kerpe, balıkçı restoranları ile de bir o kadar ünlü.Küçük balıkçı teknelerinin tuttuğu günlük taze balıklar bu sahil bandında yer alan balık restaurantlarında servis ediliyor.

kerpe otel pansiyon fiyaları

KERPE'NİN EŞSİZ MANZARASI VE KARTAL KAYALIKLARININ HAVADAN ÇEKİMİ MUTLAKA İZLEYİN...