800K ile Kerpe’ye Konforlu Ulaşım

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, UlaşımPark Kerpe plajına ulaşım sağlayan 800K hattını hizmete soktu.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Park, Kerpe Sahiline ulaşımı kolaylaştırmak için sefere koyduğu otobüs hattı bu yaz da tatilcileri sahillere taşıyacak. Yaz aylarında Kocaeli ve komşu illerden gelen vatandaşların akınına uğrayan Kerpe için ulaşımı kolaylaştırmak için Kocaeli Büyükşehir Belediyesi UlaşımPark A.Ş’nin 800K hatlı otobüsü 29 Haziran’da hizmete başladı.

29 HAZİRAN 2018’DE BAŞLADI
Büyükşehir Belediyesi Mavi Bayraklı Kandıra Kerpe plajına yaz aylarında denize girecek Kocaelililere ulaşım kolaylığı sağlıyor. Vatandaşlar için her türlü imkânın sağlandığı sahillerde aileler gönül rahatlığı ile tatil yapıyorlar. Büyükşehir, UlaşımPark tatilcilerin sahillere ulaşımlarını kolaylaştırmak için otobüs seferleri başlatıyor. 800K hatlı otobüs Körfez ilçesinden yolcu almaya başlayarak her gün Kandıra sahillerine vatandaşları konforlu ve güvenli şekilde ulaştıracak

800-K KERPE’YE KADAR GİDİYOR
Ulaşım Park A.Ş’nin 1 Temmuz’dan itibaren başlayacak olan 800 K hattı Körfez, Derince, İzmit, Kerpe güzergâhında vatandaşlara hizmet verecek. Cumartesi ve Pazar günleri 07.30’da Körfez ilçesinden başlayan seferler 20:30’a kadar saat başı yolcu alacak. Kerpe son duraktan Körfez’e ise 09.30’dan 22.30’a kadar seferler yine saat başı yapılacak. 800 K hattındaki seferler Körfez’den hafta içi 08:30 dan 18:30’a kadar 2 saatte bir yapılırken, Kerpe’den 10:30 da başlayıp 20:30 a kadar iki saatte bir yolcu alacak. Hattın bilet ücretleri ise tam 7,5,indirimli 6 ve öğrenci 5 lira olacak.Güncel saatleri hafta içi ve hafta sonu olmak üzere www.ulasimpark.com.tr sitesinden öğrenebilirsiniz….

kerpe otobüs ulaşım