Kandıra Lezzetleri Artık Kerpe'de

yolcunun kerpe


Kandıra’nın yöresel ve ev yapımı doğal ürünleri artık Kerpe’de ayağınıza kadar geldi.Kandıra merkezde uzun yıllardan bu yana artık bir marka haline gelmiş olan Aydın Yolcu Can Kahvaltı Dünyası yeni bir atılım yaparak Kerpe için yıllardır büyük bir eksik olan Kandıra’nın yöresel ve ev yapımı ürünleri pazarını Kerpe’de faaliyete geçirdi.


12 AY HİZMETE DEVAM
Yaz sezonun başlamasıyla faaliyete başlayan Yolcunun Yeri Eylül ayı sonuna kadar Kerpe şubesinde hizmet vermeye devam edecek olup Kandıra’da bulun merkez işyeri Can Kahvaltı Dünyası yılın 12 ayı açık olup Kerpe’ye giderken ve dönerken Kandıra merkezden ihtiyaçlarınızı alabilirsiniz.


YÖRESEL VE EV YAPIMI ÜRÜNLER
Yolcunun Yeri Kerpe ürün çeşitliliği ve Kandıra’nın meşhur yoğurdundan tereyağına, peynirinden balına kadar birçok yöresel lezzet artık Kerpelilerin ve tatilcilerin hizmetinde.
Kandıra’nın tanınmış esnaflarından Aydın Yolcu, ilçede yıllardır hizmet verdiği Can Kahvaltı Dünyası’nın ardından yaz sezonunda Kerpe’de de Yolcu’nun Yeri adlı işletmeyi açarak hizmet vermeye başladı.

HER ZAMAN TAZE VE GÜNLÜK 
Kerpe Mahallesi Gençlik Caddesi Özge Sitesi No:5/1 adresinde hizmete açılan işletmede Kandıra’nın yoğurdunu, tereyağını, yumurtasını, dartısını, balını, peynir çeşitlerini, bunun yanı sıra ev yapımı tarhana, reçel, pekmez, menemen, acı sos, acıka, turşu, günlük yufka ve kahvaltı çeşitlerini tatilcilerin ve Kerpe sakinlerinin hizmetine sunan Aydın Yolcu, Kerpe’deki büyük bir eksikliği de kapatmış oldu.Günlük ve Taze ürünler bir telefon kadar yakınınızda detaylı bilgi ve günlük ürünleri öğrenmek için 0 545 581 09 93 nolu telefonu arayabilirsiniz...

Bizlerde KerpeRehberi ailesi olarak Kerpe'de açılan Yolcunun Yeri Yöresel Ürünler işletmesine bol kazançlar dileriz...

 

Kerpe Green Butik-Kerpe

Kerpe Kaptan Otel-Kerpe

Yolcunun Yeri-Kerpe

Kerpe Alper Apart Otel

Murat Baklava Kebap-Kerpe

Kerpe Kaptan Restaurant-Kerpe

Dünya Güzeli Butik Otel-Kerpe

Kerpe Kervan Otel-Kerpe