Koronavirüs Sonrası Kerpe'de Tatil

Hala değişken bir grafik ile devam etmekte olan koronavirüs süreci ile yeni normalleşme süreci sonrası çoğu kişinin aklında olan sorular;


• Bu yaz Kerpe’ye tatile gidebilecek miyiz?
• Gidersek hangi koşullarda gideceğiz?
• Olası risklerden korunmak için ne tür tedbirler almalıyız?
• Tatil seçimi yaparken nelere dikkat etmeliyiz?

 

Kesin olan şey ise tatil imkanı olacaksa bile eski tatillerimize kesinlikle benzemeyeceğidir. Mevcut durum sonrası karavan taleplerinin artması, insanları minimum temas ile tatil yapma isteği oluştuğunun bir göstergesi.
Bunun yanı sıra yurt dışı seyahatlerine dönük talebin iç turizme göre çok daha sonra açılacağını da şimdiden tahmin etmek zor değil. Bu durum doğal olarak yurt dışı turizm taleplerini de düşürecektir.Ve yurtiçi turizm özellikle yakın bölge tatil yerleri dahada çok rağbet görecek olması şimdiden insanların Kerpe’ye olan tercihlerini dahada artırmalarına sebeb olacağa benziyor.


Turizm sektöründe yerli turist oranının yabancı turist oranına göre çok daha fazla olacağını söyleyebiliriz.
Konaklama tesisleri, yeme-içme işletmeleri, ulaşım sağlayıcılar mutlaka Koronavirüs’e karşı önlemlerini aldılar. Bu tedbirlerin güvenilirliği işletmeleri doğrudan talebi etkileyecek bir faktör olacaktır.

Umarız Kerpe’de işletmelerin almış olduğu tedbirlerin karşılığı en kısa sürede alınır, hem iç turizm, hem de dış turizm talebi beklentilerimizin çok üstünde gerçekleşir.

kerpe korona

Kerpe Green Butik-Kerpe

Kerpe Kaptan Otel-Kerpe

Yolcunun Yeri-Kerpe

Kerpe Alper Apart Otel

Murat Baklava Kebap-Kerpe

Kerpe Kaptan Restaurant-Kerpe

Dünya Güzeli Butik Otel-Kerpe

Kerpe Kervan Otel-Kerpe