Kerpe'de  İftar İçin Kaptan Doğru Adres

Yazın kendini yeni yeni hissettirmeye başladığı şu günlerde, henüz okullar yaz tatiline girmemiş ve o yoğun sezon kalabalığı başlamamış ve mübarek ramazan ayına girmiş bulunuyoruz.Ve herkese hayırlı ramazanlar diliyoruz.

Ramazan ayına özel hazırlanan zengin ve eşsiz menüleriyle Kocaeli'nin incisi Kerpe’de hizmet veren Kerpe Kaptan Restaurant, sizleri ağırlamayı bekliyor.

kerpede iftar

Kerpe Kaptan Restaurant, Ramazan ayı boyunca Türk mutfağının geleneksel lezzetlerinden oluşan özel iftar menülerini deneyimlemeleri için tüm misafirlerini bekliyor. Kaptan Restaurant zengin ve eşsiz Ramazan menüleri sayesinde tüm misafirler geleneksel lezzetler ile oruçlarını açacak ve bahar akşamlarında unutulmaz bir iftar yaşayacak.

Misafir ağırlamanın ve paylaşmanın daha da önemli olduğu Ramazan ayında Kerpe Kaptan Restaurant’ın sunduğu özel programlar ve menüler sayesinde iftar yemekleri bir ziyafete dönüşecek. İftariyelikler, çorba çeşitleri, kımızı et ve beyaz et çeşitleri, leziz ana yemekler ve tatlı çeşitleri ile zenginleştirilen sofralar sayesinde misafirler deniz manzarası eşliğinde iftar yapmanın tadına varacak.

kerpede ramazan iftar

Lezzetli iftar menüleri için artık Kerpe’de bir marka olmuş Kaptan Restaurant’ı tavsiye ediyoruz.Denize sıfır konumuyla güzel bir iftar yemeği için farklı iftar menüleri ile hizmetinizde.
Kerpe Kaptan Restaurant’ın sunduğu geleneksel ve enfes yemekleri buluşturan iftar menülerini tatmak isteyen tüm misafirler Kerpe Kaptan Restaurant’da yerlerini ayırtabilirler.

Rezervasyon ve Bilgi İçin Telefon: 0262 561 22 22 – 0535 631 70 83

kerpe iftar menü