Dalga Sörfü Türkiye Şampiyonası Babalı Sahilinde

Türk spor tarihinde bir il olarak 25-29 Temmuz 2018 tarihleri arasında Kandıra Babalı mahallesinde Türkiye Dalga Sörfü Şampiyonası düzenlenecek.

Türkiye Gelişmekte Olan Spor Baranşları Federasyonu Dalga Sörfü branşının faaliyet programında yer alan Dalga SörfüTürkiye şampiyonası Kandıra’nın Babalı Sörf Köyü mevkinde Kocaeli Büyükşehir,Kocaeli Valiliği ve Kandıra Kaymakamlığı’nın katkılarıyla 25-29 Temmuz 2018 tarihleri arasında yapılcak.Şampiyonaya Türkiye’nin dört bir yanından amatör ve profesyonel dalga sörfçüleri katılacak. Organizasyonda aynı zamanda genç nesil sörfçüler 2020 Olimpiyatları için milli takıma girmek için de yarışacak.

GÖKHAN TÜRKMEN ve ASLI DEMİRER KONSERİ
26 Temmuz 2018 Perşembe günü başlayacak olan etkinlikler çerçevesinde ünlü sanatçılardakonser verecek 27 Temmuz Cuma akşamı saat 21.00’de Gökhan Türkmen’in konuk sanatçı olarak destek vereceği şampiyonada Aslı Demirer konseri düzenlenecek.Ücretsiz olan konser organizasyonuna ve 2020 Olimpik Milli Takım seçmelerinin yapılcağı 2018 Türkiye Dalga Sörfü Şampiyonasına davetlisiniz.