kerpe,kerpe satılık ev,kerpe alkan yapı

DünyaGüzeli Artık Kerpe'de 

kerpe dunya guzeli

Eşsiz doğası, ormanları, kayalıkları ve tertemiz denizi ile dikkat çeken Kerpe her yaz sezonunda yurtiçinden ve yurtdışından binlerce turistin akınına uğruyor. Güzelliğiyle dikkat Kerpe'de yeni bir yatırım daha hayata geçirildi. Üç genç girişimcin hayali olan Dünya Güzeli Butik Otel Ramazan bayramı itibariyle müşteri kabulune başladı.

İKİ BUÇUK AYDA TAMAMLANDI
3 katta hizmet verecek olan Dünya Güzeli’nde 8’i standrt 1’i süit olmak üzere toplamda 9 oda ve 24 yataklı özel hizmet sunulacak. Her biri ayrı renk olan odaların kapılarında ise numara değil renkler olacak. Pembeden, maviye, turkuaza kadar pek çok rengin buluştuğu odalar otele ayrı bir hava katıyor. Otelin yapıldığı binanın eski halini gördüğünüzde değişime şaşırıp kalıyorsunuz. 3 genç arkadaş tarafından 2015 yılında düşünülmeye başlayan ve hayale dönüşen proje çok kısa bir sürede tamamlanmış. 2,5 ay gibi bir sürede tamamlanan otelin her metrekaresinde, içerisine konulan her eşyada da üç ismin emekleri var. Eşya seçiminden, mobilyalara, tasarımlara, otelin içerisinde bulunan yataklara kadar her noktada genç girişimcilerin yaptığı çalışmalar mevcut.

ALAÇATI ESİNTİSİ KERPE’DE
Otele baktığınızda ise bu butik otelin Kerpe'de tek olduğunu fark ediyorsunuz. Denize çok kısa bir mesafede hizmet vermeye başlayan butik otel size Kerpe'de değil Çeşme'de hissettiriyor. Ağırlıklı olarak kullanılan beyaz ve maviye bir de rengarenk çiçekler eklenince Ege'nin havasını da çok net hissediyorsunuz. Otelin restoranı da rengarenk çiçeklerle donatılmış. Akşamları bu ortamda keyifle otururken aynı zamanda alakart menülerle de birbirinden lezzetli yemekler sizlere sunulacak.
Oda-kahvaltı olarak hizmet verecek olan otelde 120 metrekare restaurant da akşamları alakart menülerle müşterilerine hizmet edecek.

DÜNYA GÜZELİ ADI NEREDEN GELİYOR?
Kerpe'ye kazandırılan otelin ismi ise Kandıra'nın yerlisi olan ve otel açma fikrini ateşleyen isimlerden biri olan Onur Aydoğdu'dan geliyor. Onur Aydoğdu'nun dedesi olan ve 50 yıl boyunca Kandıra'da esnaflık yapmış olan İbrahim Aydoğdu Kandıralılar tarafından da hep çok sevilmiş. Güleryüzlülüğü, pozitifliği ve bitmeyen neşesi nedeniyle de herkes ona 'Dünya Güzeli' lakabını takmış. Şimdilerde Kandıra'da Dünya Güzeli dediğiniz zaman hala İbrahim Aydoğdu'nun adı hatırlanıyor. Kandıralıların hiç yabancı olmadığı bu isim artık otelin adıyla da yaşatılacak.

Detaylı Bilgi&Rezervasyon

0 262 561 2 562

 

 

kerpe,kerpe satılık ev,kerpe guralp yapı