kerpe,kerpe satılık ev,kerpe alkan yapı

Kerpe Çadır Kamp Alanları

Kış boyunca çalıştınız. Özlemini duyduğunuz yaz tatiline az bir zaman kaldı. Kamp yapmak sizler için bir tutukuysa bunun için en doğru adres Kerpe’dir. Eşşiz doğası, denizi ve ulaşımın rahatlığı ile bu yaz Kerpe’de kamp kurmak hayal değil.

Kamp tutkunları için mevsim ve zaman çok önemlidir yaz ayları ise tüm kamp tutukunlarının gözdesidir. İstanbul’a ve diğer büyükşehirlere ulaşımı oldukça kolay olan bu tatil cennetinde otel ve pansiyonlar dışında çadır kamp imkanlarıda mevcuttur. Kısıtlı bir alan üstüne inşaa edilen Kerpe’de Omarağzı kamp alanı kendi çadır ve ekipmanlarınızla geldiğinizde en iyi çadır yeridir. Kerpe merkezde ise valilik konuk evinin yanındaki eski çadır kamp alanı ise bu yıl bungalow evleriyle farklı bir hizmet sunacaktır. Kerpe merkezinde kamp yeri bulmak ise imkansıza yakındır.Fakat ister kendi çadırınızla gelip çadırınızı kurabileceğiniz yada hazır kurulmuş çadırlardan kiralayabileceğiniz çadır kamp alanı mevcuttur.

Omarağzı Kamp Alanı: Kerpe ( eski Kerpe ) koyunda yer alan bu alan orman altı kamp alanı, ormancı masası,piknik alanları ve sahiliyle sizleri bekliyor. Sezon boyu oldukça ilgi gören bu yer için ön rezervasyon yok. Gittiğinizde uygun yer var ise kamp atabiliyorsunuz. Kendi çadırınız yanı sıra çadır kiralamakta mümkün. Özellikle kendi çadırına sahip olan kişilerin yer bulamama gibi bir sorunu yok. Oldukça geniş bir orman altı alana yayılan Omarağzı Kerpe’ye 2 km mesafededir. Yeme-içme olanakları kısıtlı olan bu yerde Kerpe merkez tüm olanakları ile beklentilerinizi karşılayacaktır. Sabah güneşinin çadır bölgesini etkilmemesi, koyun sakin oluşu, kuş ve böcek sesleri ile tam bir kamp alanı olan bu yeri keşfetmelisiniz.

Kerpe’de kamp yeri bulamayıp bireysel kamp yapmak isteyenler için Eski Kerpe Burnu ideal bir yerdir. Oldukça sakin olan bu yerde orman içine kamp yapmaya izin verilmese de kayalık alanın uygun yerinde kamp kurabilirsiniz.

Kerpe merkezde hali hazırda kamelyalı ve tüm ekipmanların mevcut olduğu Doğa Çadır Kamp vardır burası için detaylı bilgiler ve resimler sitemizde mevcuttur.

Kerpe için kamp alanlarının az olması bölgede otel ve pasiyon işletmeciliğinin ön planda oluşu ve bölgeye gelen turist tipinin bu konaklama biçimini tercih etmesinden kaynaklanmaktadır.

kerpe çadır kamp

kerpe,kerpe satılık ev,kerpe guralp yapı